shitet banesa ne breg diellit 2

Emri Kontaktues: Sedat | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044240611 | Data e Publikimit: 11.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa e ka kete rrenditje 1 sallon 1 kuzhin 1 ballkon 1 banjo 2 dhoma te gjumit 2 korridore 2 shpajza dhe eshte me nivele 2 kateshe banesa po ashtu mund te shfrytzohet edhe 50m2 extra pa e demtuar infrastrukturen e saj banesa eshte ne katin e 5 me dokumentacion te rregullt dhe eshte plus e privatizur nga AKP
nga agjencioni i privatizimt Kosoves perkethimi i menjihereshem nga pronari qmimi shum i voliteshem.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 6 =