shitet banesa ne breg diellit 2

Publikuar: Nëntor 11, 2014 3:37 pm | Nga: Sedat | Tel.: 044240611

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa e ka kete rrenditje 1 sallon 1 kuzhin 1 ballkon 1 banjo 2 dhoma te gjumit 2 korridore 2 shpajza dhe eshte me nivele 2 kateshe banesa po ashtu mund te shfrytzohet edhe 50m2 extra pa e demtuar infrastrukturen e saj banesa eshte ne katin e 5 me dokumentacion te rregullt dhe eshte plus e privatizur nga AKP
nga agjencioni i privatizimt Kosoves perkethimi i menjihereshem nga pronari qmimi shum i voliteshem.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39