Shitet banesa ne dardani sante 60 m2

Emri Kontaktues: Hamdi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044309378 | Data e Publikimit: 23.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa urgjent ne prishtine dardani te santea ndrrtimini vjeter mobiluar . Banesa ka 69 m2 sallon dhome gjumi trepezari kuzhine koridor banjo dhe shpajz

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 7 =