shitet banesa ne dragodan

Emri Kontaktues: bedri duraku | Çmimi: 00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044520882 | Data e Publikimit: 19.10.2014

shitet  banesa  ne dragodan shitet  banesa  ne dragodan shitet  banesa  ne dragodan shitet  banesa  ne dragodan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa banesa eshte e re dhe e mobiluar,si dhe Ka kuzhine te kompletuar.Ka 70m2 , ka 1 dhom te dites 1 dhom te fjetjes, kuzhine,Shpajz, banjo, dhe nje ballkon dhe eshte ne katin e tret. Te interesuarit luten qe te kontaktojne pronarin Zt Ferki Duraku ne : 044520882 ose ne londer Bedri duraku – 00442076306526 – 00447813343477 ose ne Email : [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 9 =