Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2

Publikuar: Maj 18, 2017 4:50 pm | Nga: Yll Ramadani | Tel.: 049 333 869

Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2 Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2 Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2 Shitet banesa ne Fushe Kosove ne qender / 55 m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves saktesisht te rrethi. Banesa eshte ndertim i ri me pamje nga rrethi dhe banesa eshte ne rruge kryesore. 55 metra katror me nje dhome gjumi sallon kuzhin dhe ballkoni . Pamje jashtzakonisht te mire dhe diell gjate gjithe dites. Banesa eshte ne katin e 4. Ashensori eshte i ri dhe ne funksion.Banesa eshte e pa banuar me pare vetem ne te gjendet kuzhina e cila eshte e perfshire ne cmimin e shitjes. Cmimi eshte 29000 Euro. Mundesi kompensimi edhe me ndonje veture me cmim 3000-5000 Euro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39