Shitet banesa ne katin Perdhese, Ortakoll – Prizren

Publikuar: Shtator 30, 2015 7:47 am | Nga: Vali | Çmimi: 890 | Tel.: +37744840519

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa ne Ortakoll, rruga Bingenit, Perdhese, afer restorant Eja dhe xhamise se Antalise. Banesa ka 90m2 bruto, ndersa neto ka 75m2. Jane 3 dhoma, banjo dhe korridor, kuzhine dhe 3 ballkona, ne te dyja anet e baneses ka kopsht si dhe parking ne te dyja anet e baneses. Banesa eshte ne katin perdhes qe e ben te favorshme per biznes. Poashtu, banesa ka podrumin me 6m2 qe perfshihet ne qmimin total.

Tel: 044 840 519 Viber: 1516 808 3191

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39