Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit

Publikuar: Qershor 30, 2015 2:44 pm | Çmimi: 125000 | Tel.: 045 774 477

Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe ka 78m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin e parë dhe esht afër shkollës fillore Ismail Qemajli, Qendres Tregtare, Ambulances… Banesa ka: sallon të madhe, kuzhinë, trapezari, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, ka ngrohjes qendrore ( të qytetit), dhe është e rinovuar. Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone…..

+377 (0) 45 / 774 – 477
+381 (0) 38 / 500 – 111
www.prishtinaestate.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39