Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë

Publikuar: Mars 6, 2016 9:28 pm | Nga: Shpetimi | Tel.: +37744140299

Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit” në Prishtinë me sipërfaqe 60m2 në katin e tretë, banesa posedon edhe Bodrumin

Banesa është ekstra e mobiluar, ka Sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, korridor dhe ballkon.

Përshkrimi i baneses:

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : “MATI 1” , banesat e “Linprojektit”
• Kati 3
• 60m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qëndrore me rrymë
• Bodrum

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39