Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1

Publikuar: Korrik 30, 2016 1:28 pm | Nga: Pirro | Çmimi: 72000 | Tel.: 045888488

Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1 Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1 Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1 Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1
Posedon:
• 90m2,
• Kati 3,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,
E renovuar dhe mobiluar tërësisht, çmimi 72.000Є.
Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/118-380, +37744/260-075, +37745/888-488 Viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39