Shitet banesa ne Mat 1

Publikuar: Korrik 28, 2017 10:36 am | Nga: Pozhegu | Çmimi: 53276 | Tel.: +377 45 54 32 22

Shitet banesa  ne Mat 1 Shitet banesa  ne Mat 1 Shitet banesa  ne Mat 1 Shitet banesa  ne Mat 1

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa e re, super e përshtatshme për banim, me ofertën më të mirë në treg. Për vetëm 312 Euro në muaj, mund të bëhet e juaja banesa me sipërfaqe 71.13 metër/katror në lgj Mati në Prishtinë.
Banesa është tridhomëshe (apo dydhoma gjumi dhe qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë)
Kjo mundësohet nëpërmjet marrëveshjes me Raiffeisen Leasing, e cila ju ofron që me pjesmarrje 20% (10,655.27 €) të kontributit tuaj, dhe 80% Banka (42,621.10 Euro). Bankës mund t’ia ktheni borxhin në vlerë prej 312 €/muaj për 20 vite. Ose për 15 vitë që i bie kësti mujor 366 €/muaj po ashtu edhe për 10 vite që i bie kësti mujor 476 €/muaj. Banka ju mundëson që ju ta përmbyllni marrëveshjen kurdo që i siguroni të mjetet financiare duke e zbritur interesin për pjesen e pagur.
Çmimi i rregullt është 749.00 €/m2 dhe nëse e bleni në formë direkte, kushton 53,276.37 €
Po ashtu kompania Pozhegu Brothers mundëson edhe blerjen e banesës përmes 24 muajve me këste. Vlera e banesës është 53,276.37 Euro ku 50 % e shumës do të paguhet në momentin e nënshkrimit të kontratës për shitblerjen e banesës ndërsa 50% e shumës do të paguhet me këste mujore për 24 muaj.
Banesa gjendet në katin e 9 me pamje të mrekullueshme.
Banesa gjendet në kompleksin tone C11 në Lagjen Mati 1, kati 9, një lagje e qetë në qytetin e Prishtinës, objekti është i paijsur me dy ashensora si dhe posedon mirëmbajtje të rregullt mujore.
Për më shumë informata, mos hezitoni të na kontaktoni në: [email protected]
Tel/Viber/whatsapp: +377 45 54 32 22

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39