Shitet banesa ne qender te Podujeves

Publikuar: Nëntor 9, 2015 10:50 am | Nga: Valmir Sahiti | Çmimi: 62000 | Tel.: 044/427-179

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa ne qender te Podujeves
Ka kete renditje:
1 Sallon
1 Kuzhin me shpajz
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Koridore
2 Ballkone me pamje nga qyteti dhe parku
100m2
Ndertim i vjeter me te gjitha dokumentet dhe komplet e rinovuar

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39