Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës

Emri Kontaktues: N.Xhema | Çmimi: 99850€ | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Dardania | Telefoni: 044990072 | Data e Publikimit: 13.05.2014

Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesë në katin e VI, me 75m³. Me mobile të reja dhe moderne nga druri, e renovuar tërësisht, me termoizolim mbrenda dhe jashtë, ujë 24h si dhe me kuzhinë, sanitare dhe dritare të reja.
Banesa ka këtë renditje : Qëndrim ditor/ sallon me Kuzhinë dhe trepezari; Dy dhoma gjumi; Banjo; Balkon dhe Bodrum në katin perdhesë (4m²).
Pamja nga banesa është jashtzakonisht e bukur me orientim jug-perëndim.
Lifti gjithëherë është në shërbim.
Ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 2 =