Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës

Publikuar: Maj 13, 2014 12:55 pm | Nga: N.Xhema | Çmimi: 99850 | Lagjja: Dardania | Tel.: 044990072

Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesë në katin e VI, me 75m³. Me mobile të reja dhe moderne nga druri, e renovuar tërësisht, me termoizolim mbrenda dhe jashtë, ujë 24h si dhe me kuzhinë, sanitare dhe dritare të reja.
Banesa ka këtë renditje : Qëndrim ditor/ sallon me Kuzhinë dhe trepezari; Dy dhoma gjumi; Banjo; Balkon dhe Bodrum në katin perdhesë (4m²).
Pamja nga banesa është jashtzakonisht e bukur me orientim jug-perëndim.
Lifti gjithëherë është në shërbim.
Ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39