shitet dhe nderrohet trualli ne velani

Emri Kontaktues: diellza | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044115866 | Data e Publikimit: 23.09.2014

shitet dhe nderrohet trualli ne velani

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shitet dhe nderrohet trualli ne velani.qmimi osht me marrveshje.trualli ka leje ndertimi per shtepi.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 3 =