SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT

Publikuar: Korrik 13, 2014 11:43 am | Nga: mikelk | Çmimi: 65000 | Tel.: 00306938042627

SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 65000EURO URA E DAJLANIT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

urja ndodhet afer detit kati 5 dhe eshte 3+2+1 kontaktoni ne numrin greek 0036938042627 mikel

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39