Shitet Elindi.

Emri Kontaktues: Albert | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044397112 | Data e Publikimit: 12.09.2015

Shitet Elindi.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes elindin e ri te paperdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Qmimi sipas marrveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 2 =