SHITET FURGON FIAT DUCATO

Publikuar: Korrik 30, 2010 10:07 am | Nga: CALIFANO CARRELLI | Tel.: 042453170

SHITET FURGON FIAT DUCATO

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET FURGON FIAT DUCATO, viti i prodhimit 1990,

i mbyllur me peshe mbajtese 3000kg

ngjyra e bardhe

kambjo manuale

fuqia e motorrit 2500

me targa TR, dokumenta te rregullta

NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE GJENERIKE

CMIMI 2000 euro + TVSH

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39