SHITET FURGON FIAT DUCATO

Emri Kontaktues: CALIFANO CARRELLI | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 042453170 | Data e Publikimit: 30.07.2010

SHITET FURGON FIAT DUCATO

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET FURGON FIAT DUCATO, viti i prodhimit 1990,

i mbyllur me peshe mbajtese 3000kg

ngjyra e bardhe

kambjo manuale

fuqia e motorrit 2500

me targa TR, dokumenta te rregullta

NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE GJENERIKE

CMIMI 2000 euro + TVSH

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 8 =