Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )

Publikuar: Janar 27, 2017 1:44 am | Nga: Xh. Dushica | Tel.: +377 45 369 666

Shitet inventari per Zyre ( CallCenter ) Shitet inventari per Zyre ( CallCenter ) Shitet inventari per Zyre ( CallCenter ) Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

3 Tavolina Zyreje ( Komplet )
20 Tavolina pune per PC ( Komplet )
20 PC
20 Karriga
1 Tavoline dreke + 8 Karrige
1 Tavoline mbledhjeje + 6 Karrige
si dhe te gjitha pajisjet percjellese ( Rrjet, kamera, aparat uji e ndriqime etj )

Per informata te metutjeshme ju lutemi kontaktoni ne mesazh privat.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39