SHITET KARROATREC FIAT 160

Publikuar: Korrik 30, 2010 10:05 am | Nga: CALIFANO CARRELLI | Çmimi: 7000 | Tel.: 042453170

SHITET KARROATREC FIAT 160

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET KARROATREC FIAT 160

me tre akse, DIESEL
gjatesia e karrocerise 8 m
pajisur me vinç hidraulik me peshe mbajtese 300kg dhe 3 m i larte
kater stabilizator hidraulik
pedane hidraulike me sistem te pavarur
PESHA MBAJTESE 8000 kg.

CMIMI 7000 euro + TVSH

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39