SHITET KARROATREC FIAT 160

Emri Kontaktues: CALIFANO CARRELLI | Çmimi: 7000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 042453170 | Data e Publikimit: 30.07.2010

SHITET KARROATREC FIAT 160

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET KARROATREC FIAT 160

me tre akse, DIESEL
gjatesia e karrocerise 8 m
pajisur me vinç hidraulik me peshe mbajtese 300kg dhe 3 m i larte
kater stabilizator hidraulik
pedane hidraulike me sistem te pavarur
PESHA MBAJTESE 8000 kg.

CMIMI 7000 euro + TVSH

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 4 =