Shitet Lokali ne vend te frekuentuar

Publikuar: Maj 3, 2010 9:48 pm | Nga: Muhamet | Çmimi: 120000 | Tel.: 044 393 859

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokali gjendet ne Ulpiane, perballe Ina Petrol. Lokacioni ka qarkullim te madh sepse shumica e prishtinasve kalojne andej te furnizohen me karburant.

Lokali eshte i renovuar dhe ka siperfaqe prej 80 m2 (2 nivele, 45 + 35).

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39