Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje/Shqiperi

Emri Kontaktues: Ermir | Çmimi: 35000€ | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 30.06.2014

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje/Shqiperi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje

Magazina eshte e rrethuar me mure guri dhe ka nje siperfaqe rreth 160m2 me token rreth e rrotull 440m2. Mbrapa magazines eshte nje porte rreth 5-6 metra e gjere ku mund te futen kamjonet. Mund te perdoret per magazinimin e produkteve te ndryshme ose per ndertime. Nje pjese e magazines eshte e betonuar/cimento.

Per me shume interesim na kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 3 =