Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera

Publikuar: Janar 16, 2015 4:12 pm | Nga: Fitim Haziri | Tel.: 044154687 044122978

Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Objekti ka siperfaqe prej 290 m2 dhe gjindet ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut) edhe gjindet ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 20 metra nga rruga kryesore. Mundet te perdoret per shum veprimtari ekonomike si : zyra per institucione te ndryshme,banka,zyra per lami te shumta ekonomike,kombinim zyra dhe lokale afariste si ;shitore,kafe bar,pastiqeri etj. Siperfaqja e objektit është netto pa mure ,shtylla etj. Objekti shitet pa asnje ngarkes financiar si ; tatimi ne prone,rryma,uji etj. Perkthimi i objektit mund te behet menjeher pasi te behet pagesa brenda dites. Lokali mundeni me pa qdo dit pune prej ores 9 deri ne ora 20:00 .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39