Shitet ose ipet me qira pllaci

| Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044123578 | Data e Publikimit: 22.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet ose ipet me qira pllaci te udhkryqi i millosheves.
Pllaci ka 20 ari ka rrethojen ujsellsin rrymen dhe ka 22 metra ne rrugen kryesore.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 6 =