Shitet ose ipet me qira shtëpia në Fushë Kosovë.

Publikuar: Korrik 22, 2014 11:08 am | Nga: Ardita Bytyqi | Çmimi: 250000 | Tel.: 044339908

Shitet ose ipet me qira shtëpia në Fushë Kosovë. Shitet ose ipet me qira shtëpia në Fushë Kosovë.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtëpia gjendet në rrugën Molla e Kuqe, nr. 2. Në katin përdhesë shtëpia ka 2 lokale. Kati i parë dhe i dytë kanë nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë (të ndara). Ka 3 ari truall.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39