SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINE

Publikuar: Maj 1, 2010 11:45 am | Nga: OLTI | Çmimi: 160000 | Tel.: +355685535156

SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINE SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINE SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINE SHITET OSE JEPET ME QERA MAGAZINE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shhitet ose jepet me qera magazine me siperfare 300m/2 magazine e mbyllur dhe me gjithe toke perreth 500m/2.ka lartesi afersisht 7 metra e pershtatshme per tu bere me 2 kate.cmimi per qera 450mij leke te vjetra,i diskutueshem.Ndersa cmimi per tu shitur eshte 320 €/m2 i diskutueshem.per cdo informacion me shume… kontakt [email protected] 0685535156 . DRESA : TEK ISH SMT 4 RRUGET SHIJAK XHAFZOTAJ.(DURRES).RRUGA NACIONALE DURRES-SHIJAK.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39