Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades

Emri Kontaktues: Alban | Çmimi: 255000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044240419 | Data e Publikimit: 22.06.2014

Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades Shitet ose Leshohet me Qera 750 euro Shtepija ne Bregun e Diellit afer AutoStrades

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Nga Pronari Shitet Shtepia ose Leshohet me Qera Shtepija 3 katshem +nenkulm, Ne Prishtine Bregu i Diellit Lagjeja e RE, Shtepia esht e perfundume dhe e gatshme per banim, dhe esht ne nje Lagje te Re te qet, Shtepija esht e pershtatshme edhe per Qera – Qerdhe – Ordinanca – Zyre nderkombetare – Compani – Depo etj.
Shtepija ka hapsir te mjaftushme brenda, po edhe jasht ka Oborr te rregulluar me gjelbrim dhe pem, muri te gjall, dhe ne mes esht hapsira per parking ku i zen deri ne 4 vetura me mundsi zgjerimi.
Shtepija shum shpejt dot ket qasje ne AutoStraden 6 trakshe me trotuare dhe ndriqim qe esht ne ndertim e siper afer rrethit te madh te Posta ne Bregun e Diellit. Per me shum na kontaktoni Qmimet me marrveshje

Qmimi i volitshem per qera Mujore nese esht me afat mat gjat esht 750 euro

044240419
+37744240419

Kujt nuk ja kthjem E-mail-lin per shkak problemeve teknike let na kontakton ne telefon

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 6 =