shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan

Publikuar: Shtator 25, 2015 9:51 am | Nga: shader | Çmimi: 140000 | Tel.: 004571322866

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shitet ose nderrohet shtepia ne sheshin shadervan shtepia esht e re dhe e rregulluar extra ,ka leje ndertimi dokumentacioni i rregullt perkthimi i menjehershem shtepia ka dy hyrje njera e pershtatshme per banim ndersa tjetra per lokal zyre ose ordinanc per qdo hollesi kontaktoni ne ket numer telefoni ose viber 004571322866 ose e-mail dhe facebook [email protected] ju mirpresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39