Shitet ose ndërrohet trualli (12 ari) me banesë (Banesa duhet të jete në Prishtinë)

Publikuar: Qershor 20, 2013 8:27 am | Nga: Visar Krasniqi | Çmimi: 102000 | Tel.: 044/049 250 550

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

• Trualli ka rreth 12 ari,
• Trualli gjindet në MAKOC, në kilometrin e 7 të rruges Prishtinë- Prapashticë,
• I përshtatshëm për ndërtim/banim ose zhvillim afarizmi,
• Ka qasje në; rrugen kryesore, në rrymë, në kanalizim, në sistemin e ujesjellsit të qytetit, në internet dhe në TV kabllor,

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39