Shitet Pllac ne Ulqin – Pllazha e Madhe Copa Cabana

Publikuar: Dhjetor 28, 2015 5:50 pm | Nga: Fatmir | Çmimi: 45000

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit perballe plazhes madhe Capa Cabana me shtepi te filume deri ne plocen e pare. Shkallet, rryma dhe uji jane te rregulluara. Gjendet nder kishen katolike ne drejtim te Ades lumit Bojana hymja e Shejs nga asfalti Quks mbas dy objekteve te larta. Dokumentet jane te rregulluara, vete jam pronari, e mudshme menjeher te jap kontrate, pllaci eshte 300m2, shtepja 10 me 9,cmimi 45000 € lagja shume e qete, shtepija e pabanushme, poashtu ne te njeten rruge shes plac prej 750 m2 eshte i paster i rrafshet pa asnjefar objekti. Nese jeni te interesuar ka vend per bisedim edhe cmim,po ashtu ka mudsi pere nderrim me banes ose diqka tjeter patundshme ne maqedonin perendimore pronari me banim ne Kercove-Maqedoni. Telefon +38945221429 +38971705580 Kercov +4917640107156 Germany email. [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39