SHITET PLLACI 4.5 ari NE CAGLLAVICE

Publikuar: Dhjetor 30, 2015 10:01 am | Nga: Flora | Çmimi: 16000 | Tel.: 045 644-001

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet pllaci me siperfaqe 4.5 ari ne lagjen Marigona 3 ne Cagllavice- Llapnaselle (afer fushes se golfit ) me infrastrukture ( energji elektrike,uje,ndriqim) afer rruges.Pllaci eshte i pershtatshem edhe per shtepi dhe per lokal apo magazine.
Kontakti:
045/557-600
045/644-001

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39