Shitet pllaci ne Llugagji

Publikuar: Maj 22, 2010 9:03 pm | Nga: moni

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet pllaci i pershtatshem per veprimtari afariste me sip. 24 ari ne magjistralen Prishtine – Shkup, ne fshatin Llugagji. Pllaci posedon depo te materialit ndertimor, nje shitore 25 m katror, 2 zyre, banjo si dhe pusin me uje te pijshem. Çmimi sipas marreveshjes. Te interesuarit mund te kontaktojne ne tel . 045 899 782 ose ne email [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39