Shitet shporeti per nxehmje.

Emri Kontaktues: Albert | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044397112 | Data e Publikimit: 12.09.2015

Shitet shporeti per nxehmje. Shitet shporeti per nxehmje.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes shporet per nxemje qendrore ne gjendje te rregullt i cili mund te nxej deri ne 13 radiator, eshte shum pak i perdorur eshte ne gjendje shum shum te mir ka dhe opsionin per zierje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 5 =