SHITËT SHTËPI E RE ME 10 ARI OBORR

Publikuar: Korrik 21, 2014 7:56 pm | Nga: PRONARI | Tel.: 045 587 000

SHITËT SHTËPI E RE ME 10 ARI OBORR

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET SHTEPIA E RE( E PA PERFUNDUAR-E PA FINALIZUAR). PLANI I SHTEPIS SHUM I BUKUR DHE MODERN.SHTEPIA SHITET ME 10 – ARI OBORR ME PAMJE SHUM TE BUKUR. SHTEPIA POSEDON BUNARIN 72 METRA THELLESI ME NJI BURIM SHUM TE MIR TE UJIT, GJITASHTU POSEDON KANALIZIM ,UJESJELLESIN ,RRYMEN DHE INTERNETIN,GJITHASHTU I NJOFTOJM BLERESIT SE TANI ESHTE SHTRUAR DHE RREGULLUAR EDHE RRUGA ME KUBEZA BETONI ME PROJEKT NGA KUVENDI KOMUNAL SHTEPIA GJENDET NE HAJVALI AFER XHAMIS.DOKUMENTACION I RREGULLT. TE PARAQITEN VETEM BLERESIT SERIOZ.-(NUK JU PERGJIGJEMI PERMES EMAIL ADRESES)-. KONTAKTONI NE KETA NUMRA 045-587-000. JU MIRPRESIM.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39