Shitet Shtepia

Publikuar: Maj 27, 2014 10:27 pm | Nga: Hysni Grabanica | Tel.: 044231429

Shitet Shtepia

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

– Shitet Shtëpia ne Vushtrri ne Rrugen Bahri Kuqi – “ Përball Shkolles Fillore Andon Zako Qajupi “

Përmbledhje Totale :

– Kopështi I rrethekuarë me Muri Te Gjall dhe Gjelbrim me Lule

1x Lokal ( per shfrytezim Biznesi )
– Sipërfaqe e rezërvuarë për Deponim te Druve
– Garazhda + Kuzhinë Verore

Shtëpia me Sipërfaqe : 220 m2

Kati I :

– Terras
– Koridor
-1x Dhomë “ Ku gjithashtu mund të shfrytëzohet Hapje të ndonjë Biznesi )
-1x Dhomë ‘’ Sallon ‘’
-1x Dhomë ‘’ Dhomë e Pritjes’’
-1x Banjo

Kati II :
– Korridor
-1x Dhomë “ Sallon “ + Ballkon
-1x Dhomë “ Gjumi “ + Ballkon
-2x Dhomë “ Gjumi ‘’
-1x Shpajz

Cmimi Me Marrveshje , Ose kompenzim ( Banesa ne Prishtinë)

Nr : 044-231-429 Hysni Grabanica ose [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39