Shitet Shtepia

Emri Kontaktues: Hysni Grabanica | Qyteti: Vushtrri | Telefoni: 044231429 | Data e Publikimit: 27.05.2014

Shitet Shtepia

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

– Shitet Shtëpia ne Vushtrri ne Rrugen Bahri Kuqi – “ Përball Shkolles Fillore Andon Zako Qajupi “

Përmbledhje Totale :

– Kopështi I rrethekuarë me Muri Te Gjall dhe Gjelbrim me Lule

1x Lokal ( per shfrytezim Biznesi )
– Sipërfaqe e rezërvuarë për Deponim te Druve
– Garazhda + Kuzhinë Verore

Shtëpia me Sipërfaqe : 220 m2

Kati I :

– Terras
– Koridor
-1x Dhomë “ Ku gjithashtu mund të shfrytëzohet Hapje të ndonjë Biznesi )
-1x Dhomë ‘’ Sallon ‘’
-1x Dhomë ‘’ Dhomë e Pritjes’’
-1x Banjo

Kati II :
– Korridor
-1x Dhomë “ Sallon “ + Ballkon
-1x Dhomë “ Gjumi “ + Ballkon
-2x Dhomë “ Gjumi ‘’
-1x Shpajz

Cmimi Me Marrveshje , Ose kompenzim ( Banesa ne Prishtinë)

Nr : 044-231-429 Hysni Grabanica ose [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 8 =