Shitet shtepia 2 kateshe + podrum

Publikuar: Shkurt 9, 2016 9:28 am | Nga: ECO STANDARD | Tel.: +377 44 945 139

Shitet shtepia 2 kateshe + podrum

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ne shitje
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Kati I posedon 1 sallon +1 dhome gjumi+banjo dhe kuzhina
Kati II posedon 1 sallon + 2 dhoma gjumi+banjo
1ari oborr dhe garazhe .
Lagjja e Balecit(ne rruge kryesore)- Gjilan
[email protected]
+377 44 945 139

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39