SHITET SHTEPIA

Publikuar: Shkurt 2, 2016 6:01 pm | Nga: ECO STANDARD | Lagjja: Kodra e Deshmorve | Tel.: +377 44 945 139

SHITET SHTEPIA SHITET SHTEPIA SHITET SHTEPIA SHITET SHTEPIA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET SHTEPIA

DY KATESHE DHE BODRUMI + OBORR 5ARI

4DHOMA + SALLON, DY BANJO

ME KOPSHT TE RREGULLUAR

RRUGA QARKORE, AFER KA SHKOLLA DHE ABMULANCE, PO ASHTU EDHE SPITALIN REGJIONAL.

*CMIMI SIPAS MARREVESHJES

[email protected]

+377 44 945 139

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39