SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE

Publikuar: Shkurt 13, 2016 12:26 pm | Nga: HYSNI PRELVUKAJ | Tel.: 049/137-987

SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia eshte 320m2 ,3 kateshe me 7 dhoma , 1 dhome te dites dhe 4 banjo, nje kuzhine e ndarë. Poashtu me 2 garazhda dhe oborr me 5ari toke.
Shtepia eshte e pajisur me nxemje qendrore, alarm kunder zjarrit dhe sistemin e kamerave.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39