shitet shtepia 3 kateshe

Publikuar: Mars 15, 2015 12:15 pm | Nga: vladimir | Çmimi: 130.000 | Tel.: 00306993027026 00355682584378

shitet shtepia 3 kateshe shitet shtepia 3 kateshe shitet shtepia 3 kateshe shitet shtepia 3 kateshe

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shtepija ndodhet ne shqiperi ne nikel 7 km nga kamza per fushkruj.tre kateshe me dy mije metra katrore tok me uji te bollshem me cerftifikat pronsie dhe leje legalizimi dhe kontrat dritash,,skica e nderteses esht e perpunuar ne greqi,me dopjo mur me filezol ne mes e lyer Brenda me banjo te perfunduar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39