SHITET SHTEPIA

Emri Kontaktues: PRIVAT | Çmimi: 56000€ | Qyteti: Mitrovicë | Telefoni: 044282624 | Data e Publikimit: 20.09.2016

SHITET SHTEPIA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

– SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM

– SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE

– NË KATIN E PARË POSEDON KORIDORIN, SALLON ME KUZHINË, BANJO DHE WC
– NË KATIN E 2 TË POSEDON 4 DHOMA, KORIDOR DHE 3 SHPAJZ
– NË TE DY ANËT E SHTËPISË KA OBORR 10 x 5m dhe 4x3m DHE DALJE NË RRUGË TË ASFALTUAR.
– GARAZH DHE SHUP

POSEDON DOKUMETACION TË RREGULT

INFO NE : 044 28 26 24 OSE NE 049 28 26 24 OSE 049 76 43 11

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 6 =