SHITET SHTEPIA

Publikuar: Shtator 20, 2016 2:39 pm | Nga: PRIVAT | Çmimi: 56000 | Tel.: 044282624

SHITET SHTEPIA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

– SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM

– SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE

– NË KATIN E PARË POSEDON KORIDORIN, SALLON ME KUZHINË, BANJO DHE WC
– NË KATIN E 2 TË POSEDON 4 DHOMA, KORIDOR DHE 3 SHPAJZ
– NË TE DY ANËT E SHTËPISË KA OBORR 10 x 5m dhe 4x3m DHE DALJE NË RRUGË TË ASFALTUAR.
– GARAZH DHE SHUP

POSEDON DOKUMETACION TË RREGULT

INFO NE : 044 28 26 24 OSE NE 049 28 26 24 OSE 049 76 43 11

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39