SHITET SHTEPIA LUKSOZE

Emri Kontaktues: xhemi | Çmimi: 115000€ | Qyteti: Gjilan | Lagjja: ish rr .kumanoves. pn | Telefoni: 377044704154

SHITET SHTEPIA LUKSOZE SHITET SHTEPIA LUKSOZE SHITET SHTEPIA LUKSOZE SHITET SHTEPIA LUKSOZE

SHitet shpi e sa po ndertuar te gjitha punet e kryera dhe e gatshme per banim .shtepia eshte unikat .eshte 3 kateshe siperfaqen e oborit e ka 450m ka infrastruktur te plot si p sh ; rrug te asfaltuar uj sjelles ka edhe bunarin kanalizim rrym kablovik e t j. eshte e ndertuar prej matrialit ma te fort qe egziston sot. shtepi mund te shiqohet ne qdo kohe. per affer sisht gjendet pas restoranit bojana nja 200m prej rrethit vrapimit [ parkut ] rruga e Kumanoves. ne Gjilan/

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 7 =