shitet shtepia me 4.5 ari truall

Publikuar: Gusht 9, 2010 7:25 am | Nga: afrim | Çmimi: 87000 | Tel.: 049-544-548

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shitet shtepia me 4.5 ari truall ne lagjen iliride (ish tavnik) ,truall edhe per ndertim te nje shtepie tjeter me gjithe infrastrukturen percjellese te nevojshme ,dalje ne rrugen kryesore te asfaltuar ,posedon objekt percjelles ndihmes,garazhe si dhe pusi (bunari)ne oborr me uje te bollshem ,ekziston edhe mundesia e nderrimit me dy banesa sipas marreveshjes …..( rr.,,shaban polluzha,, nr.38 )

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39