Shitet Shtëpia me 9 ari Truall

Publikuar: Mars 1, 2010 10:15 pm | Nga: N.Maksuti | Çmimi: 60000 | Tel.: 044658093 / 044658094

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Shtëpia me 9 ari Truall. Gjendet në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj përtej urës së madhe. Ka 150 metra nga rruga kryesore. Trualli është i përshtatëm për banim dhe mundësi zhvillimi të blektorisë. Pronari shqipëtar, dokumentacion i rregullt.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39