Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

Emri Kontaktues: Ajet | Çmimi: 00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044207003 | Data e Publikimit: 04.12.2018

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall ( hapsir e mjaftueshme edhe per 3 shtepia) afer banesave Diamond Residence .
Shtepia eshte 2 kateshe me podrum 270 m2
Podrumi : Garazhe per makine , shpajz, dhomen e nxemjes qendror dhe nje koridor te madhe qe shfrytezohet per larjen the tharjen e rrobave .
Kati i pare ka : Sallon me trapezari ka hapsir te madhe ,kuzhinen , dy dhoma gjumi ,1 banjo ,parahymje dhe koridor .
Kati i dyte ka: 3 dhoma gjumi te medha ku njera prej tyre ka edhe garderoben , 1 banjo .dhe nje nen kulem ku mund te shpfrytezohet .
Ka shkallet per kulem ku munde te shfrytezohet .
Shtepia ka 12 ari trual dhe eshte ne rendin e tret nga rruga kryesore dhe shum afer banesave Diamond Residnec dhe spitalit Australian .
Nese ndokush eshte i interesuar per te hapur qerdhe eshte vend i pershtatshem,
Per qmim ,foto dhe informata me te hollsishme na shkruani ne nr tel:044207003

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 7 =