Shitet shtepia ne Peje

Publikuar: Shtator 1, 2010 8:37 pm | Nga: Lendita | Çmimi: 130.000 | Tel.: 044 74 79 74

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet shtepia e mobiluar ne Peje, ne rrugen Konstantin Kristoforidhi nr 13. Shtepia eshte dy kateshe, me gjithesejt 4 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dhe banjo. Shtepia gjindet ne nje lagje te qete afer TMK-se, rruges Peje -Deqan. Shtepia dhe kopshti perbejne siperfaqen prej 4 ari.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39