SHITET SHTËPIA ***** REZIDENCA LUKSOZE ***** 450M2 +38344917777

Emri Kontaktues: Luan | Çmimi: 285.000€ | Qyteti: Viti | Lagjja: Bekim Femiu - VITI | Telefoni: 044917777 | Data e Publikimit: 05.04.2018

SHITET SHTËPIA ***** REZIDENCA LUKSOZE ***** 450M2 +38344917777 SHITET SHTËPIA ***** REZIDENCA LUKSOZE ***** 450M2 +38344917777 SHITET SHTËPIA ***** REZIDENCA LUKSOZE ***** 450M2 +38344917777

SHITET SHTËPIA NË QYTETIN E VITISË ***** REZIDENCA LUKSOZE *****

SHTËPIA – REZIDENCA ËSHTË TRI (3) KATËSHE ME 450M2 SI DHE ME 9 ARI TRUALL.

SHTËPIA ËSHTË NDERTIM I RI, E PUNUAR ME MATERIAL TË FORTË DHE CILËSORË.
GJTIHQKA NGA MBRENDA DHE NGA JASHTË SHTEPISË ËSHTË PUNUAR ME PRECIZITET TË LARTË.

SHTËPIA – REZIDENCA KA KËTË RËNDITJE:

KATI l -1 – (PËRDHESA) ËSHTË LOKAL 80 M2 ME 2 TOALETE , 1SHPAJZ(DEPO) SI DHE KA NJE GARAZHË MBREDA SHTËPISË.

KATI ll -2 – PËRMBAN:
2 SALLONE, 1 KUZHINË ME TRAPIZERI, 1 DHOMË GJUMI , 1 SHPAJZ(DEPO), 1 BANJO, SI DHE 3 BALLKONE (TERACË).

KATI lll -3 – PËRMBAN: 5 DHOMA GJUMI, 3 BANJO SI DHE 1 BALLKON (TERACË).

SHTËPIA KA NXEMJE QËNDRORE FUNKSIONON ME (DRU DHE RRYMË) SI DHE ME MUNDËSI TE LIDHJES,
(OPCIONALE) – PELET DHE NAFTË.
NXEMJA QËDRORE ËSHTË NGA PRODHUESI I NJOHUR SLLOVEN ” CENTROMETAL”.
INVERTER SLLOVEN I POMPËS SË NXEMJES QENDRORE.

VLEN TË THEKSOHET SE NE KETË REZIDENCË- SHTËPI JAN TË INSTALUARA NË MËNYRË TË VEQANTË NË QDO DHOMË VEQMAS KETO VEQURI:

TV – (QDO DHOMË)
WIRELESS – (QDO DHOMË)
LAN ETHERNET – QDO DHOMË)
TELEFON FIX – (QDO DHOMË)
SOUND SYSTEM – (QDO DHOMË)
PRIZË INTERNETI – LAN (QDO DHOMË)
LAN PRINTER – (QDO DHOMË)
RRJET I MBRENDSHËM – (E GJITHË SHTËPIA)
RRJET KABLLOR – IPKO, KUJTESA – (QDO DHOMË)
IP PUBLIKE – (QDO DHOMË – E GJITH SHTËPIA)

ZONA E SIGURISË:

ALARM NGA BRENDI I NJOHUR “PARADOX” – ME MUNDËSI MONITORIMI NË QDO ZONË TË SHTËPISË NËPËRMJET TELEFONIT, THIRRËS TELEFONIK SIM GSM ETJ.
KAMERA FULLHD – ME MUNDËSI VËZHGIMI NGA DISTANCA NËPËRMJET TELEFONIT,PC ETJ.
INTERFON – SECILI KAT
HD VIDEO INTERFON – SECILI KAT

GJENERATOR AUTOMATIK (KABLLO LIDHËSE)
MUNDËSI E NDARJES SECILI KAT NJËSOR NË VETE (KABLLO NDARËSE SECILI KAT).
SECILA ANË E SHTËPISË KA VENDIN PËR REFLEKTOR (4ANËT).

KOPËSHTI ËSHTË I RREGULLUAR – GJELBËRIM SI DHE I SHTRUAR ME KOBËZA BETONI, I RRETHUAR ME MURË NË TË GJITHA ANËT GJITHASHTU JASHT SHTEPISË POSEDON 2 GARAZHA QDO GARAZHË KA TË INSTALUAR EDHE UJËSJELLËSIN MBRENDA.

GJITHASHTU KOPËSHTI ËSHTË ME SISTEM AUTOMATIK TË UITJËS.

SHTËPIA KA DOKUMENTACION TË RREGULLT DHE BARTJA MUND TË BËHET MBRENDA DITËS..

ÇMIMI : €285.000 VETËM BLERËSIT SERIOZ MUND TË LAJMËROHEN MOB: 044 91 7777 OSE 045 88 65 91

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 8 =