shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika

Emri Kontaktues: fatos | Çmimi: 190000€ | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: dodona | Telefoni: 049 898967 | Data e Publikimit: 11.12.2014

shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ka 1 kuzhine me sallone ..
5 dhoma fjetes 1 sallone Me pamje nga natyra
4 banjo 1 shpajze 1 terase mbi 25m2 pamje te mrekulushme
1 podrum me nxemje qendrore dhe uje reservare 24 ore
1 dyqane mbi 30m2 i eshte leshuare me qira
Shtepia eshte ne qender te prishtines shkollen fillore perballe
Sheshin 3 minuta tregun e gjelbert 5 min
Qmimi per m2 katrore 425 mu ne qender te prishtines ne zone 1 ..
Ne kete qmimi perfshihet edhe kuzhina modern italane dhoma te gjumit komoda per tv kauqa ..
qmimi me marveshje edhe sipase blersite serioze..
Vib +38649898967 kontakti

KONTAKTI [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 0 =