shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika

Publikuar: Dhjetor 11, 2014 11:36 am | Nga: fatos | Çmimi: 190000 | Lagjja: dodona | Tel.: 049 898967

shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika shitet shtepia te shkolla fillore elena gjika

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ka 1 kuzhine me sallone ..
5 dhoma fjetes 1 sallone Me pamje nga natyra
4 banjo 1 shpajze 1 terase mbi 25m2 pamje te mrekulushme
1 podrum me nxemje qendrore dhe uje reservare 24 ore
1 dyqane mbi 30m2 i eshte leshuare me qira
Shtepia eshte ne qender te prishtines shkollen fillore perballe
Sheshin 3 minuta tregun e gjelbert 5 min
Qmimi per m2 katrore 425 mu ne qender te prishtines ne zone 1 ..
Ne kete qmimi perfshihet edhe kuzhina modern italane dhoma te gjumit komoda per tv kauqa ..
qmimi me marveshje edhe sipase blersite serioze..
Vib +38649898967 kontakti

KONTAKTI [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39