Shitet shtepia urgjet ne Ferizaj

Emri Kontaktues: Ardian | Çmimi: 82000€ | Qyteti: Ferizaj | Telefoni: 044 436685 | Data e Publikimit: 06.10.2014

Shitet shtepia urgjet ne Ferizaj Shitet shtepia urgjet ne Ferizaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ndertim i ri e banueshme, sallon dhe banjo kati i pare, 2 dhoma banjo e madhe kati i dyte,
lagje e qete nje nder me te mira per banim ne ferizaj
Oborri perafersisht 4 ari forme katrore, ka muri dhe dyer 5 metra te gjera, pus 15 metra te thelle per vaditje, hapsire edhe per ndertim te shtepise te re
Kushtet
Asfaltim i ri me ndriqim,
Kanalizim,
Ujesjelles,
Kabllor internet Ipko dhe Kujtesa

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 6 =