Shitet shtepia urgjet ne Ferizaj

Publikuar: Tetor 6, 2014 8:16 pm | Nga: Ardian | Çmimi: 82000 | Tel.: 044 436685

Shitet shtepia urgjet ne Ferizaj Shitet shtepia urgjet ne Ferizaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ndertim i ri e banueshme, sallon dhe banjo kati i pare, 2 dhoma banjo e madhe kati i dyte,
lagje e qete nje nder me te mira per banim ne ferizaj
Oborri perafersisht 4 ari forme katrore, ka muri dhe dyer 5 metra te gjera, pus 15 metra te thelle per vaditje, hapsire edhe per ndertim te shtepise te re
Kushtet
Asfaltim i ri me ndriqim,
Kanalizim,
Ujesjelles,
Kabllor internet Ipko dhe Kujtesa

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39