SHITET SHTRATI MIGUN

Publikuar: Tetor 11, 2015 8:30 am | Nga: BESIANA | Çmimi: 900 | Tel.: 049880939

SHITET SHTRATI MIGUN SHITET SHTRATI MIGUN

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Eshte Shtrat qe ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet, leshon rreze ultra violet nga guret zhade. Eshte relaksues dhe sheron shume semundje. 85 % e rasteve qe kane bere masazh kane pasur suksese ne sherimin e semundjeve.
CMIMI I NEGOCIUESHEM

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39