Shitet televizori i markes Samsung

Publikuar: Janar 16, 2016 1:23 pm | Nga: Albert | Çmimi: 200 | Tel.: 044397112

Shitet televizori i markes Samsung Shitet televizori i markes Samsung Shitet televizori i markes Samsung Shitet televizori i markes Samsung

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet televizori i firmes te njohur Samsung dv3 fullhd3 sr3 shum pak i perdorur dhe shum funksional eshte origjinal dhe origjinen apo vendi ku osht prodhu eshte Slovenia. Per ma shum na kontaktoni ne numrin e telefonit 044397112

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39