SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM 1 JAV

Publikuar: Gusht 23, 2014 9:38 pm | Nga: Florim | Çmimi: 650 | Lagjja: Qikatov e Re | Tel.: 045 224 773

SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM  1 JAV SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM  1 JAV SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM  1 JAV SHITET TRUALLI ME 71 ari AFER DRENASIT SUPER OFERTA VLEN VETUM  1 JAV

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET TRUALLI ( TOKA ) ME 71 ari TRUALLI GJINDET AFER DRENASIT

Trualli gjindet ne rrugen Drenas – Qikatov e Re -Baicë-Terdevc – Abri , Trualli ka daljen ne rrugen kryesore
rruga është e asfaltuar posedon rrjetin elektrik .

Afer Truallit gjinden shtepi banimi ka dokumentacion te rregullt është shumë e pershtatshme per banim biznese te ndryshme dhe ka te gjitha gjerat e nevojshme . Perkthimi i menjehershm pas marrveshjes
SHPEJTO :

PREJ 1000 euro ari ZBRITJE ne 650 euro ari ME PARE TE GATSHME

SUPER OFER VLEN VETUM 1 JAV . Nr kontaktues : 045 224 773

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39