Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabergjan)

Publikuar: Maj 19, 2010 8:29 pm | Nga: Besim I. | Çmimi: 95.000 | Tel.: +377 44 50 80 20

Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabergjan) Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabergjan) Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabergjan) Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabergjan)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet toka në afërsi të Pejës, fshati Kelmend (ish-Nabërgjan) 4 km nga qyteti. Toka ka siperfaqe prej 1 hektari, eshte e rrethuar me Mal ne 1/3 e tokës dhe ka Ujë çdo herë.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39