Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan

Emri Kontaktues: Fitim Gashi | Çmimi: 2000€ | Qyteti: Drenas | Telefoni: 044/134-915 & 044/315-044 | Data e Publikimit: 22.12.2017

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine – Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ.

Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi por mund te shfrytezohet edhe per troje.

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Rruga lokale qe ka dalje ne magjistralen Prishtine – Peje eshte e gjere 5 metra.

Toka shitet komplet 1 Hektare e 2 Ari dhe mund te ndahet edhe ne parcela si me poshte :

1. P-72310051-00935-1 (29.76 Ari)
2. P-72310051-00935-2 (29.77 Ari)
3. P-72310051-00945-0 (42.95 Ari)

Çmimi: 2000 EUR

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/134-915 & 044/315-044

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 0 =